Firma sidlo    

Vážení

    Dovolte, abychom se Vám představili. Naše firma byla založena roku 1997. Původní obchodní činností bylo zřizování vnitřních i venkovních kabelových sítí. Většinu prací jsme prováděli pro zákazníka SPT Telecom ale i soukromé firmy.

    Postupem času se naše firma začala zabývat také výrobou a dodávkami konstrukcí z kompozitních materiálů a polykarbonátu (skelná vlákna pojená pryskyřicí).

    Dále jsme naši nabídku rozšířily o výrobu plachet, autoplachet, stanů a podobných výrobků z umělých i textilních materiálů.

    Další činností je zhotovení bezúdržbových povlakových střešních krytin z Hydroizolačních PE folií a izolace spodních částí staveb proti vodě, některým kapalinám a radonu.

    Od roku 2008 jsme rozšířili naši činnost o instalaci bezpečnostních systémů proti pádu osob ze střech.

    Naším záměrem je rozšířit naše služby pro další obchodní partnery. Obracíme se na Vás s nabídkou spolupráce v uvedených činnostech. Nabízíme seriozní obchodní vztahy, vysokou kvalitu a rychlost prováděných prací.

    Bližší profil naší firmy a podrobné informace získáte buď na těchto stránkách, nebo na kontaktní adrese. Velmi rádi Vám zodpovíme veškeré Vaše případné dotazy.